درب اتوماتیک کشویی در تبریز

سیستم درب های کشویی

درب اتوماتیک کشویی درتبریز با ارائه طراحی اصلی، زیبایی بی نظیر و تکنولوژی برتر آلمانی، ما موفق به ایجاد راه حلی قابل اعتماد و قدرتمند برای درب های اتوماتیک کشویی شده ایم. جهت ورودی های کم تردد تا مکانهای پر تردد، از درب های شیشه ای معمولی تا سه جداره، از سایزهای متوسط تا ضخیم و سنگین، از درب های ویژه ی عبور عادی تا خروج اضطراری، شرکت دویچ تک قادر به پاسخگویی به تمامی نیازهای شما است.

درب اتوماتیک کشویی در تبریز

سری SLH کشویی

درب اتوماتیک کشویی در تبریز با کیفیت عالی و طراحی منحصر به فرد، ترکیب کاملی در محصولات SLH ایجاد کرده است. این مدل فوق هوشمند نیز از قدرت باور نکردنی بهره می برد.استفاده از فناوری مشهور آلمانی، سری SLH را به محصولاتی قوی و محکم تبدیل کرده است که به راحتی وزن سنگین را تحمل می کند.

سری AirDrive

68mm * 135mm – باریک ترین اپراتور قدرتمند موجود در بازار جهانی مانند مرغ زرین پر، مینیاتوری ترین پرنده چابک دنیا که در عین حال به آرامی ابریشم حرکت میکند، سری Airdrive نیز زیبایی بی نظیر به همراه استقامت و عملکرد ملایم برای شما به ارمغان می آورد.

سری  Prime Drive

با ارائه طراحی اصلی، زیبایی بی نظیر و تکنولوژی برتر درب اتوماتیک تبریز ، ما موفق به ایجاد راه حلی قابل اعتماد و قدرتمند برای درب های اتوماتیک کشویی شده ایم. از ورودی های کم تردد تا مکانهای پر تردد، از درب های شیشه ای معمولی تا سه جداره، از سایزهای متوسط تا ضخیم و سنگین، از درب های ویژه ی عبور عادی تا خروج اضطراری، شرکت دویچ تک قادر به پاسخگویی به تمامی نیازهای شما است.
سری Prime Drive به هر معماری یک ظاهر خیره کننده را هدیه می دهد. خواه شما در جستجوی یک ورودی منحصر به فرد برای پروژه بعدی خود هستید خواه مایل به ساختن یک ساختمان کاملا جدید، سری PrimeDrive رضایت شما را جلب می کند. جهت سفارش درب اتوماتیک کشویی در تبریز با بخش فروش  درب اتوماتیک تبریز در تماس باشید.

 

تماس با درب اتوماتیک تبریز

آدرس : تبریز – چایکنار – نبش کلانتر کوچه – درب اتوماتیک تبریز
شماره تماس :
04133360720
04133250209

شماره همراه :
09144220814
09143060814
09141145129